Oferte Dubrovnik, 3 dite 79 Euro, Nisja me 14 Mars

79.00 €
Nr. Referencës
RF416002
Titulli i njoftimit
Oferte Dubrovnik, 3 dite 79 Euro, Nisja me 14 Mars
Përshkrim
Dita e veres ne Dubrovnik, 3 dite 79 Euro, Nisje me 14 Mars.

Në pagesën 79 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje - ardhje dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në hotel 3 yje per 2 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.


Ju mirepresim

Adresa: Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave "Perballe Ambasades Kineze"
Cel: +355 68 20 00 479 ; +355 68 20 78 075
Tel:  +355  4 22 62 141  ; +355 4 2236 903
E-mail: british_travel.al@hotmail.com
Vëndndodhja
Adresa
Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave " Perballe Ambasades Kineze "
Kodi postar
1010
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2151 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave " Perballe Ambasades Kineze ", 1010) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj