Kroçiere në Athinë, 4 Ishujt e Greqisë dhe Kusadasi të Turqisë, 5 D

349.00 €
Nr. Referencës
RF613417
Titulli i njoftimit
Kroçiere në Athinë, 4 Ishujt e Greqisë dhe Kusadasi të Turqisë, 5 D
Përshkrim
Kroçiere në Athinë,
4 Ishujt e Greqisë (Mykonos, Patmos, Kretë, Santorini),
Kusadasi të Turqisë, 5 Ditë, Nisje 31 Korrik €369. Nisje 21 Gusht, €349.
Çmimi përfshin: Udhëtim vajtje - ardhje me autobus, Akomodim në Kroçieren Louis për, Mëngjeset, Drekat dhe Darkat në Kroçiere, Pijet, Koncerte, Aktivitetet e ndryshme, Disko në Kroçiere, Shoqërues shqiptar.
http://www.erlitravel.com/

Kontakt: 042346197  ,0673086940 , info@erlitravel.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Ali Demi
Adresa
Tirane
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3526 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj