KRISHTLINDJE NE: "BIANCA RESORT"

150.00 €
Nr. Referencës
RF301738
Titulli i njoftimit
KRISHTLINDJE NE: "BIANCA RESORT"
Përshkrim
KRISHTLINDJE NE: "BIANCA RESORT"
24-26 DHJETOR
150 EURO/PERSONI

Në cmim përfshihen:
1. Akomodimi në resort Bianca për 2 netë qëndrimi
2. Mëngjeset dhe darkat për të gjitha ditët e qendrimit
3. Darka Gala për Krishtlindje 25.12.2014
4. Muzike dhe argetim per te dy netet/ Nje shishe vere vendase per te rriturit dhe leng frutash per femijet
5. Access në Banjo Turke, sauna, palester dhe përdorimi i pishines – falas në hotel, për të gjitha ditët e qëndrimit 
6. Wi-Fi Internet

Në cmim nuk përfshihen:
TAX 1.30 EURO per person /per dite (per te rritur) ; 0,50 Euro per femije deri ne 11.99 vjec / per dite ; 0.9 Euro per femije nga 12 - 17.99 vjec / per dite.
 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Don Bosko
Adresa
rruga e durresit, tirana
Kodi postar
1010
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1933 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Don Bosko, rruga e durresit, tirana, 1010) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj