Shtepi Plazhi Velipoje Albania

Nr. Referencës
RF726509
Titulli i njoftimit
Shtepi Plazhi Velipoje Albania
Përshkrim
Japim me Qera: Shtepi Plazhi me Oborr - Velipoje, Shkoder, Albania

Vendosur ne mes te pyllit te pishave te Velipojes, vetem 2 minuta larg nga bregu i detit, japim me qera shtepi plazhi me oborr perpara. Shtepia ofron kushte komode per pushuesit. E perbere nga 2 dhoma gjumi dhe nje ambient i vecuar ndenje dhe gatimi, shtepia mirepret deri ne 5 pese persona te rritur.

Cmimet (Per me pak se 15 nete cmimi rishikohet):

16 Gusht - 19 Gusht 3.500 Leke ose 25 EUR / Nata (TOT 14.000 Leke ose 100 EUR)

1 Shtator - 15 Shtator 2.500 Leke ose 18 EUR / Nata (TOT 37.500 Leke ose 270 EUR)

16 Shtator - 30 Shtator 2.500 Leke ose 18 EUR / Nata (TOT 37.500 Leke ose 270 EUR)

Adresa : Rruga Nr. 4 | Plazhi Velipoje, Velipoje, Albania
Nr kontakti : +355 68 68 49 340
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Velipoje Albania
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • kontaktim

  +355 068 68 49 340 tel
  Stafi / 04.08.2014 14:51
 • rezervim

  A eshte e lir prej 23gusht der 28 gusht. sdhe sa kushton nata
  Kaon / 30.07.2015 13:50
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Velipoje Albania) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj