Plazh Spille, jap me qera 1 apartament 52 m2

15.00 €
Nr. Referencës
RF192733
Titulli i njoftimit
Plazh Spille, jap me qera 1 apartament 52 m2
Përshkrim
Jap me qera nje apartament 1+1+banjo+ballkon, me siperfaqe 52 m2. 
Apartamenti eshte i mobiluar dhe me kuzhine.
Ka 4 vende fjetje. Nje krevat dopio ne dhomen e gjumit dhe 2 divane ne soxhorno.
Me kondicioner. 
Me televizor satelitor hotbird.
Uji furnizohet me ujesjelles dhe depozita qendrore dhe pompa 24 ore.
Vend parkimi i rrethuar dhe i rezervuar.

Objekti eshte 4 katesh dhe apartamenti eshte ne katin e 3-te.

Rruga deri ne objekt e asfaltuar.

Objekti ndodhet 100 m nga majtas rruges kryesore te fshatit Spille.

I rrethuar nga supermarkete dhe sherbime.

Periudha e sezonit veror ----------- Cmimi: Euro/Nata

1 Qershor - 30 Qershor ----------- 15 Euro/Nata

1 Korrik - 20 Korrik ---------------- 20 Euro/Nata

21 Korrik - 30 Gusht -------------- 35 Euro/Nata

1 Shtator - 20 Shtator ----------- 15 Euro/Nata

Me Respekt 

Albens ALITE

Cel. 0693644970

E-mail: albalite@yahoo.com 

Adresa: Rr. Elbasanit, tek Liceu Artistik, Tirane.
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Spille
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 12234 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Spille) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj