Jap me qera (Kallam Dhermi)

Nr. Referencës
RF198581
Titulli i njoftimit
Jap me qera (Kallam Dhermi)
Përshkrim
Jepen me qera nje sere ambjentesh per akomodimin tuaj gjate sezonit turistik.
1)Tre garsoniera te vitit 2012, ku secila permban nje krevat dopjo dhe nje tek, dollap, ambjent gatimi, frigorifer, nje banje, ballkone.
2)Dy hyrje 150 m2 secila qe permbajne dy dhoma gjumi me nga nje krevat dopjo dhe nje tek, dollap, nje kuzhine te madhe me dy kanape te cilat behen dhe krevate tek, tavolina me karrige, tre banja, dhe veranta shume te medha me pamje fantastike.(Zgjidhje ideale per familje me shume antare ose grup shoqerie)
3)Tre dhoma te cilat permbajne nga nje krevat dopjo dhe nje tek, frigorifer, tavoline me dy karrige, banje, ballkon.
Mund te na kontaktoni ne 0682643129 (z. Marko)

Zona/Rruga : Kallam Dhermi

Cel. : 0682643129
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Vlore
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3391 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Vlore) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj