Himare, Potam Nga 1 deri ne 15 Shtator 2.500 Leke

25,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF172044
Titulli i njoftimit
Himare, Potam Nga 1 deri ne 15 Shtator 2.500 Leke
Përshkrim
Dhoma me kuzhine dhe kondicioner, me pak se 10 metra nga plazhi, nga data 01 - 15 shtator, vetem 25000 leke nata. 

Dhomat me pamje nga deti, ku paradite behet plazh dhe naten flihet ne freski, ju presin vetem juve :).

Per cdo informacion, ju lutemi kontaktoni ne: 0694309182 ose 039322615

Tel. : 039322615

Cel. : 0694309182
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5444 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj