Ofroj cader 1.000 Leke/nata (Jal,himare)

Nr. Referencës
RF179787
Titulli i njoftimit
Ofroj cader 1.000 Leke/nata (Jal,himare)
Përshkrim
BAR LOKAL 24 ORË
Bari funksionon 24 orë në 24, dhe shërben kryesisht pije freskuese, kafe me bustina, (luccafe ose lavazza), birra, lëngje frutash të ndryshme,etj. Të gjitha produktet që shërbehen në barin e kampit kanë çmime mjaft ekonomike nisur dhe nga mënyra e vetëshërbimit, e cila lehtëson së tepërmi punën e baristit.

KINEMAJA VERORE DHE KARAOKE
Çdo darkë në kamping organizohet kinemaja verore në të cilën shfaqen filma të ndryshëm, të cilat ofrohen nga organizatorët e kampingut ose mund t’i sjellin dhe t’I propozojnë edhe vizitorët e kampit. Filmi fillon menjëherë pas darke rreth orës 21:30 -22:00 dhe vazhdon për rreth 1 e 30. Me propozim të të rinjve të kampit, shfaqja e filmave mund të zëvendësohet me karaoken, e cila është gjithashtu mjaft e preferuar dhe e praktikuar në këtë kamping.

USHQIMI
Ushqimi në kamp është një kënaqësi më vete. Çdo gjë është e organizuar me vetëshërbim dhe kërkon një aktivizim të tërë grupit për të arritur një mëngjes dhe darkë të kënaqshme. Kuzhina verore është gjate gjithë kohës në shërbim të vizitorëve, duke ofruar lehtësi gatimi edhe për drekën apo për barbekytë që të rinjtë mund t'i shfrytezojnë me ndihmën e skuadrës së kampit
MENUJA
Menuja e mëngjesit përmban; qumësht, gjalp, djath, reçel, vezë, coko-krem, kroasan, jogurt, pije freskuese, etj. Menuja e darkës përmban; produkte të zgarës,( kremviçe, salçiçe, kotoleta, hamburger, qofte), të shoqëruara me sallatë dhe një pjatë të tretë që varion sipas menusë ditore. Darka dhe mëngjesi janë të shoqëruara me pije freskuese,(1/5l coca-cola ose fanta). Kampi ofron mundësi gatimi dhe për drekën, duke vënë në dispozicion guzhinën e kampit. Mund të organizohet në mënyrë individuale ose në grupe

Gjatë pushimeve tuaja në Jal, do të keni nevojë të domosdoshme për këto sende:
• Kitin tuaj të higjenës.
• Elektrik dore.

Sipas dëshirës
• Krem plazhi.
• Sprai kundra insekteve.
• Filma DVD

Kampingu ehste i pajisur me te gjitha gjerat e nevojshme per higjene personale :


Tel. : +355 044 50 25 74

Cel. : 067 20 49 164
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Vlore
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • mosha

  Me fal po cilat mosha mund te aplikojne.
  gem / 20.06.2013 19:58
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Vlore) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj