Festat e fundvitit po afrojne ejani festoni ne Jurgen resort

Nr. Referencës
RF212161
Titulli i njoftimit
Festat e fundvitit po afrojne ejani festoni ne Jurgen resort
Përshkrim
Tashme Restorant Jurgen eshte shtepia juaj e madhe e gatimit,ku cdo gje flet per nje mikpritje dhe sherbim te ngrohte,duke justifikuar punen e nje stafi vertet miqesor.
Ambjentet e shumta gjigande,brenda dhe jasht,mobilim modern e popullor ne te njejten kohe,vendet e mrekullueshme ku do te shijoni nje panorame te mrekullueshme te lugines poshte e sidomos nje pasqyre te plote te kryeqytetit,do t'ju 
te ndiheni mire e ta shijoni me shume qendrimin dhe gatimin.
Ne katin e dyte te restorantit,salla e venimenteve eshte nje veper arti. Me paisje per muzik ,mobilim e veshje luksoze,me menu te pasur per te gjithe festen,e sidomos me sherbimin,festa juajdo te jete e paharrueshme.
Por gjithashtu nje salle tjeter evenimentesh sapo eshte hapur tek bar restorant jurgen e cila ka nje hapsir te madhe qe nxe rreth 500 veta.
Kjo salle luksoze dhe gjigande eshte hapur ne muajn korrik.
Kushina specjalitetet:mish qingji ne bidon (se shpejti ne hell),zog fshati ne qullose me patate furre ose dhe me oriz.
Sherbime te tjera :furr pice me dru,organizon dasma dhe festa familjare ,parking,etj.

Ejani festoni naten e madhe te vitit te ri me muzikantin e njohur Sajmir Cili dhe Bendi 100kenget e shekullit


Rezervo: +355-(0)686405881 ose +355-(0)694045455

https://www.facebook.com/pages/Bar-Restorant-Jurgen/178079982265691
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
rruga dajtit, Tirana, Albania
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 7451 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rruga dajtit, Tirana, Albania) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj