Kirurg i përgjithshme

Nr. Referencës
RF114512
Titulli i njoftimit
Kirurg i përgjithshme
Përshkrim
Emri:

Viktor QERESHNIKU

Tel: 042363288
Celular: 0672161158
E-mail: viktor1941@yahoo.it
Website:
Specialitetet: Urologji, Mjekësi e urgjencës, Kirurgji e përgjithshme, Gastrohepatologji
Procedurat: Diagnotike e semundjeve kirurgjike , nderhyrje kirurgjike te smundjeve kirurgjike te traktit gastro intestinal , hepato biliar , kirurgji urgjence abdominale , biopsi , citologji , Etj .
Vendi i punes: Klinika Endoskopike , 0672007880,Rruga Riza Cerova, Tirane
Kualifikime profesionale  
Chirurgie du foie et du voie biliare en France . Endoscopia digestiva . 1973 , 1985 , 2000 , Albania ( QSUT ) , France , Italia , Greece , Ruma Trattamento della malattia di Echinococcosi Epatica con la tecnica standart e trattamento conservativo PAIR e Albandasolo . ERCP . Biossie percutaneo del fegato e drennaggio biliare percutaneo .
Kirurg primar Ekinokokoza cistike . Tajtimi kirurgjikal . Trajtime konservative dhe me pak invazive ( Albendazol dhe PAIR ) .
Mjek Ekzaminues i Stafit te Kombeve te Bashkuara ne Shqiperi ( UN Physician ) . 2001 e ne vazhdim
Pjesemarje dhe referime ne Konferencat Ballkanike te zhvilluara ne Greqi ( Krete ) ; Rumani ( Konstanza ) , Etj 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Xhamlliku
Adresa
Riza Cerova
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1120 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Xhamlliku, Riza Cerova) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj