Mjek Fizioterapist

Nr. Referencës
RF321052
Titulli i njoftimit
Mjek Fizioterapist
Përshkrim
Emri:

Arlind Milori

Tel:
Celular: 0676012069
E-mail: arlindmilori@yahoo.com
Website:
Specialitetet: Fizioterapi
Procedurat: *Departamenti I diagnostikimit: -
Vizita dhe konsulta mjekësore nga Fizioterapist,
Ortoped dhe patologë të përgjithshëm.
*Departamenti I elektroterapisë:Terapia me
anë të aparaturave fizioterapeutike me një
standart dhe teknologji të lartë.
*Departamenti I rehabilitimit:
Kabineti i Rehabilitimit ofron disa
ambjente si dhomen e Rehabilitimit,
per nje Rehabilitim Total.
Vendi i punes: KLINIKA E
FIZIOTERAPISE EUROPIANE,
Rruga Sander Prosi 1,Tirane.
Albania, Tirane
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
21 Dhjetori
Adresa
Sander Prosi
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1017 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, 21 Dhjetori, Sander Prosi) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj