shqip

8,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF112299
Titulli i njoftimit
shqip
Përshkrim

PLATINIUM MASS 4.5 kg

Supplement FactsPer 100gPer Serving (150g)% RDA*
Calories1398 kJ/334kcal2098 kJ/501kcal
Protein20,8g31,3g
Carbohydrate58,6g88g
Sugars12g18g
Fat2g3g
Saturated Fat1,3g2g
Cholesterol33,3mg50mg
Dietary Fiber1,3g2g
Sodium227mg340mg
Creatine Matrix (Creatine Monohydrate, Tri Creatine Malate, Creatine HCl)3000mg4500mg
BCAA 2:1:1666,6mg1000mg
Glutamine2000mg3000mg
 

Ndërtoni Masë të Pastër Muskulare me Platinum Mass! Veçanëristh Për Ata që Ushtrohen FORT.POSAÇËRISHT PËR ATA QË USHTROHEN FUQISHËM.

Professional mass gainer ndihmon nëplotësimin e nevojave ushqimore në rritje për bodybuilderat, sportistët profesionist , njerëzit e fuqishëm si dhe të sportistëve jo profesionist. Ajo është një formulë e fuqishme për rritjen e masës muskulare që ndihmon në rikuperimet e vështira nga ushtrimet intensive.

Çdo porcion i Platinuim Mass përmban 20 gram protein të cilësisë së lartë në një përzierje speciale të Whey Protein Concentrate, Milk Protein Concentrate, Calcium Caseinate, Milk and Soy Concentrate, 500 kalori, përzierje të qëndrueshme të karbohidrateve, BCAA, ekstra Glutaminë dhe Kreatinë Matriks në një raport special të zhvilluar shkencërisht për të suportuar trajnimet me pesha të rënda dhe të promovojë fitimin e masës dhe përmasave muskulare, me shumë se çdo produkt tjetër.

MOTORI I PLATINIUM MASS:

Kombinimi i karbohidrateve me përthithje të ndryshme, të shpejtë, të mesëm dhe të ngadaltë. Rezultati i kësaj përzierje konsiston në mbajtjen konstante të niveleve të insulinës dhe energjisë, që është ekzaktësisht mënyra për të fituar masë muskulare dhe për tu ndjerë më i fortë.

Një përzierje ideale e proteinave me nivel përthithje të shpejtë dhe të ngadaltë. (Whey protein, Milk Protein, Calcium Caseinat, Milk and Soy Protein Isolate) për një furnizim konstant të sistemit muskular me amino-acide. Rezultati i këtij veprimi është furnizimi me aminoacide i qelizës muskulare për një periudhë të gjatë kohe.

Përbërësit anabolik dhe antikatabolik si Ekstra Glutamime dhe Ekstra BCAA, për të shpërndarë një sasi më të madhe të aminoacideve më të rëndësishëm, për të rekuperuar muskujt dhe për të fituar masë. Pa këto aminoacide nuk mund të kemi fitim të masës muskulare!

Creatine Matrix për rritjen e volumit të qelizës (Creatine Monohydrate, Tri-Creatine Maleat, Creatine HCl) për rritjen e tonusit muskular dhe nivelit të forcës. Ky matriks special gjithashtu ju jep më shumë energji nëpërmjet ATP-s.

Raportet specifike të të gjithë përbërësve japin një nivel natyral të hormoneve që ju bën të keni më shumë Growth Hormone, insulin dhe testosterone natyrale në trupin tuaj. Kjo ju siguron një mjedis anabolik dhe antikatabolik duke ju ndihmuar të fitoni më shumë masë dhe forcë!

Superior 14 Platinium Mass është një suplement ideal për personat që kërkojnë të shtojnë kaloritë në dietën e tyre por edhe të rrisin apo të mbjanë masën e tyre muskulare. Platinum Mass e bën më të thjeshtë marrjen e kalorive në sasinë e duhur me anë të një pije të shijshme pa telashin e pargatitjes së një vakti ushqimor. Ju gjithashtu do të pëlqeni shumë shijen kremoze të Platinum Mass, edhe pse normalisht BCAA dhe Glutmina e cilësisë së lartë kanë shije të hidhur kur shtohen në sasi të mëdha në suplementet e markave të tjera – Por jo në Platinium Mass!!! Përbërësit janë të cilësisë më të lartë por ju do të vazhdoni të ndjeni shijen speciale të – Çokollatës, Vaniljes dhe Luleshtrydhes!

Platinium Mass është e pakrahasueshme me çdo produkt tjetër në treg!

PËRBËRËSIT:

Përzierje Proteinash (Whey Protein Concentrate, Milk Protein Concentrate, Calcium Caseinate,Milk and Soy Isolate) Karbohidrate (Dextrose, Maltodextrin, Fructose), Low Fat Cocoa powder (në produktin me shije çokollate), ëmbëlsues Natyral dhe Artificial.

UDHËZIME:

Shtoni tre lugë (scoops) (150 gr) në një gotë me 240 ml ujë të ftohte dhe përzijeni mirë. Konsumoni 1-3 porcione në ditë. Platinium Mass mund të merret menjëherë para dhe /ose pas stërvitjes për një rezultat maksimal.

SHËNIME:

Përdoreni këtë produkt vetëm si suplement ushqimor. Mund të ndodhë precipitimi i produktit. Precipitimi mund të ndodhe gjatë transporitit. Hidratimi dhe lagështia mund të shkaktojnë grumbullime dhe dekolorim të produktit. LUGA E MASËS (SCOOP) ËSHTË E PËRFSHIRË NË PAKETIM, POR MUND TË BJERË NË FUND TË PRODUKTIT GJATË TRANSPORTIT.

MBAJENI LARG FËMIJËVE, RUAJENI NË NJË VEND TË THATË DHE TË FRESKËT. HIDHENI PRODUKTIN PAS DATËS SË SKADENCËS.

FAKTORËT ALERGJIK:

PËRMBAN QUMËSHT DHE SOJ (LECITHIN). Prodhohet në një objekte GMP që përdor qumësht, vezë, soj dhe kikirik.

SHIKO AMBALAZHIN PËR INFORMACION MBI PRODUKTIN DHE FAKTE PLOTËSUESE.

Vëndndodhja
Adresa
rruga spiro ballkameni
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1630 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rruga spiro ballkameni, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj