Rasp fat burn 90 casp

4,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF194306
Titulli i njoftimit
Rasp fat burn 90 casp
Përshkrim

MEGA RASP

Nëse keni qenë duke kërkuar për një fat burner të fortë që ju ndihmon për të arritur qëllimet tuaja, ju nuk duhet të shikoni më, – e keni para syve! MEGA Rasp do t’ju copëtojë!

Supplement FactsPer 100gPer Serving 3 Tablets
Chromium III picolinate4762mcg150mcg (125% RDA*)
L-Tyrosine3175mg100mg
Garcinia Cambogia (100% fruit)1270mg40mg
L-Carnitine6349mg200mg
Caffeine3175mg100mg
Bitter Melon (100% fruit)3175mg100mg
Citrus Aurantium (100% fruit)3175mg100mg
Guarana extract (100% fruit)3175mg100mg
Green Tea Extract (90%) (100% leaf)6349mg200mg
Kola Nut (50%) (100% fruit)9524mg300mg
White Willow Extract (25%) (100% bark)4762mg150mg
Evodia rutaecarpa extract (as tetradium ruticarpum) (100% fruit)3175mg100mg
Codonopsis Pilosula Extract (100% root)667mg21mg
Inositol Hexaphosphate508mg16mg
Cnidium Monnieri extract (100% seed)1143mg36mg
Black Pepper Extract (as pipernigrum) (100% fruit)286mg9mg
Bauhinia Purpurea L (100% seed)667mg21mg

Hulumtuesit e Superior 14 kanë zhvilluar një kombinim të veçantë, i cili nuk është thjesht energjik dhe i përshpejtuar – MEGA RASP me të vërtetë kthen yndyrën e trupit tuaj në energji! Përveç kësaj MEGA RASP bën të sigurt që ju të mbani motivimin tuaj dhe detyrën që ia keni vënë vetes me vendosmëri dhe besim.

Të 17 përbërësit e zgjedhur shkencërisht sigurojnë një mënyrë unike të veprimit të MEGA RASP:

 • Mbajtjen e nivelit të sheqerit në gjak në zonën e ” yndyrë djegies ” ( optimizon insulinën )
 • Sigurimin e një ndjenje ngopjeje dhe përshpejtimin e metabolizmit
 • Bllokon ruajtjen e yndyrërave duke i kthyer ato në energji
 • Sigurimi i një energjie më të madhe si rezultat i kthimit të yndyrërave në energji
 • Përshpejtimin e sistemit të tretjes
 • Aktivizimi i një efekti termogjenik

Ky kombinim i veçantë shkencor është një simbiozë i të gjithë përbërësve natyral dhe elementëve kompleks të bazuara mbi njëri-tjetrin, ata nxisin një rregullim të tretjes, duke bllokuar sistemin e ruajtjes së yndyrës të trupit duke e kthyer atë në energji të pastër.Ndër përbërësit e kësaj formule janë: Ekstrakti i çajit jeshil- një substancë e fortë aktive dhe shumë e rëndësishme për trupin kur është fjala për të humbur yndyrë dhe për të fituar një masë të definuar muskulare. Çaj jeshil ju ndihmon për të hequr yndyrën e trupit dhe për të marrë më shumë energji.L-Carnitine – kjo është veçanërisht e rëndësishme në rregullimin e nivelit të lipideve në trup. Aplikimi i L-carnitine para ushtrimeve fizike aktivizon bllokimin e yndyrës dhe e konverton atë menjëherë në energji që rezulton në djegien pothuajse në dyfish të sasë së kalorive. Ajo gjithashtu parandalon lodhjen, zvogëlon periudhën e rigjenerimin pas ushtrimeve fizike, rrit prodhimin e përgjithshëm dhe në mënyrë të konsiderueshme zvogëlon qelizat yndyrore.Guarana Ekstrakt – promovon humbje e peshës kur përdoret në kombinim me L-Carnitin dhe çaj jeshil.Kola Nut – përmban sasi të lartë të kafeinës, ndihmon në luftimin e lodhjes dhe është përdorur më së shpeshti si një nxitës sistemit nervor qendror që fokusohet në qendrat cerebrospinal. Kola Nut gjithashtu përmban theobromine tanines, phenolics, phlobaphens, kola red, betaine, proteina, niseshte, yndyrë, thiamine, riboflavin dhe niacin. Kombinimi i këtyre dhe të gjithë përbërësve të tjerë jep efektin më të mirë në djegien yndyrore! Çfarë ofron MEGA RASP?Heqjen e yndyrës të padobishme të trupit për një jetë më të shëndetshmeFormimin e një mase muskulare të definuarRritjen natyrale të energjisëMEGA RASP është veçanërisht i rekomanduar për personat që ndjekin një program dobësimi si dhe për sportistët aktiv dhe rekreative.UDHËZIME:Si një suplement, duhet marrë 1 kapsulë në një stomak bosh 15-30 minuta para mëngjesit për dy (2) ditët e para . Një kapsulë shtesë mund të merret 5-6 orë më vonë duke filluar nga dita 3. Mos lini boshllik midis vakteve ushqimore. Pasi janë ndërmarrë hapat e mësipërme , një kapsulë shtesë mund të shtohet në dozën e mëngjesit. Në asnjë rrethanë nuk duhet që doza fillestare të tejkalohet apo paralajmërimet në paketimin e produktit të injorohen. MOS E PËRDORNI PRODUKTIN PËR MË SHUMË SE 8 JAVË E NDJEKUR NGA NJË PUSHIM PREJ 4 JAVËSH. MOS TEJKALONI 3 KAPSULA NË ÇDO PERIUDHË 24 ORË. Mos e merrni 5 orë para gjumit.TË MBAHET LARG FËMIJËVE DHE KAFSHËVE SHTËPIAKE.SHIKO AMBALLAZHIN PËR INFORMACIONIN MBI PRODUKTIN DHE FAKTE PLOTËSUESE. FAKTORË ALERGJIK:Prodhuar në një strukturë GMP, që përdor qumësht, soj, vezë, kikirikë.

PAKETIMI:

90 tableta

Vëndndodhja
Adresa
rruga spiro ballkameni
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1734 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rruga spiro ballkameni, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj