Bcaa micron 210 caps

3,500.00 Lek
Nr. Referencës
RF369671
Titulli i njoftimit
Bcaa micron 210 caps
Përshkrim

BCAA MICRON 210 caps

AMINOACIDE ME VARG TE DEGËZUAR 2:1:1

 

SIZES:

210 capsules

Supplement FactsPer 100gPer Serving 
(7 capsules)
% RDA*
Calories984kcal42,7kcal
Protein97g4,2g
Carbohydrate0g0g
Fat0g0g
Dietary Fiber0g0g
Cholesterol<1g<43mg
BCAA 2:1:196774mg4200mg
L-Leucine48387mg2100mg
L-Isoleucine24194mg1050mg
L-Valine24194mg1050mg

 

SUPERIOR 14 BCAA MICRON Kapsulë përbëhet nga tre amonoacidet esenciale L-Leucine, L-Isoleucine dhe L-Valine në raportin 2:1:1 në një përqendrim të lartë, dhe në çdo përdorim ju merrni 4200 mg BCAA të një cilësie të lartë të formuluar në një kapsulë tepër të përshtatshme.

BCAA ka në përbërje të saj L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine. Këto aminoacide esenciale janë shumë të studiuara dhe të njohura për rolin e tyre të rëndësishëm në metabolizmin e muskulit gjatë stërvitjes, si dhe për sintezën e proteinave të muskujve pas stërvitjes. Trupi juaj i përdor këto aminoacide për tu furnizuar gjatë stërvitjes. BCAA janë grupi i vetëm i amoniacideve që kanë efekt në indin muskular, në rezistencën ndaj lodhjes, rigjenerimin, shpejtësinë, forcën, reduktimin e depozitave të yndyrës, si dhe në mirëqenien e muskulit ne tërësi.

BCAA-t janë një suplement i rëndësishëm për çdo sportist ose bodybuilder që dëshiron një rritje muskulare rikuperim pas stërvitjes, si dhe të shtojë dieten e tij midis vakteve në mënyrë që të shmangë katabolizmin në muskul që mund të çojë në degradim të indit dhe masës muskulare.

BCAA Micron ndihmon në rritjen e masës muskulare, rezistencën, djegien e yndyrërave dhe rigjenerimin kështu që është shumë i rëndësishëm për çdo sportist.

UDHËZIME:

Si një suplement ushqimor merrni 3 kapsula midis vakteve dhe 4 kapsula 30-45 minuta përpara dhe/ose menjëherë pas stërvitjes.

PARALAJMËRIME:

MOS TEJKALONI DOZËN DITORE TË REKOMANDUAR. Gratë shtatzëna dhe që kanë fëmijë me gji nuk duhet ta përdorin këtë produkt. Mos e përdorni nëse pulla e sigurisë është e dëmtuar ose mungon. Ruajeni në vend të freskët dhe të thatë.

MBAJENI LARG FEMIJEVE.

SHIKO AMBALAZHIN PËR INFORMACION MBI PRODUKTIN DHE FAKTE PLOTËSUESE.

FAKTORËT ALERGJIK:

Prodhuar në një strukturë GMP, që përdor qumësht, sojë, vezë, kikirik

Vëndndodhja
Adresa
rruga spiro ballkameni
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1380 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rruga spiro ballkameni, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj