Ofroj kushte mjaft te mira per mbajtjen ne forme te fizikut tuaj

Nr. Referencës
RF112020
Titulli i njoftimit
Ofroj kushte mjaft te mira per mbajtjen ne forme te fizikut tuaj
Përshkrim
Ofroj ne palestren time nje cilesi mjaft te mire palestrimi, cmim mjaft konkurues dhe cilesi e larmishme me paisjet qe disponoj. I apasionuar pas fitnesit dhe gjimnastikes ndihmoj te gjitha ato individe meshkuj dhe femra qe duan te kene nje trup te bukur dhe elegant .
Ne gjendemi tek pallati i Vojsaves ne katin e dyte rruga e re e trenit Elbasan. Ju mire presim ne ambjentet tona
Kontakto: 0697206642  
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Rruga 25 Nentori
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 111 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Rruga 25 Nentori) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj
  Njoftime.co: Platforma Automjete AUTOMJETE Platforma Prona PRONA Platforma Punesim PUNESIM