Mjek Pneumolog

Nr. Referencës
RF956862
Titulli i njoftimit
Mjek Pneumolog
Përshkrim
Emri:

Ilir Peposhi

Tel: 0035548202821
Celular: 00355682090755
E-mail: ilirpeposhi@yahoo.com
Website:
Specialitetet: Pneumologji
Procedurat: Mjek Specialist Pneumolog ; Bronkosopi Diagnostike dhe Terapeutike
Vendi i punes: Ikeda, +355 42 374404,Rr. Kongresi i Manastirit, 19/3, Tirane
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Adresa
Kongresi i Manastirit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1569 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Kongresi i Manastirit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj