Mjek Hematolog

Nr. Referencës
RF171286
Titulli i njoftimit
Mjek Hematolog
Përshkrim
Emri:

Sotiraq Lako

Tel:
Celular: 0674180160
E-mail: slako2006@yahoo.com
Website:
Specialitetet: Hematologji
Procedurat: Konsulta Hematologjike, Mielograma, Biopsia e Places se Kuqe Te Kockave
Vendi i punes: Poliklinika 1, Tirane, Tirane
Master Shkencor Qershor 2005 Fakulteti i Mjekesise Master Shkencor me temën “Rezultatet e afërta të mjekimit me Gleevec në Leukozën Mielloide Kronike, në fazën kronike”, organizuar nga Departamenti i Sëmundjeve të Brëndshme të QSUT, Fak
Kurs kualifikimi “Tumoret Hematologjike” organizuar nga Weill Cornell Medical College, të drejt Prill 2012 Salzburg, Austri Hematologji, pas universitar.
Observership në Onkologji, Departamenti i Parë për Onkologji dhe Hematologji, Wilhelminenspital, Maj 2012 Viene, Austri Tumoret Hematologjike
Doktor i Shkencave Mjekesore 07/05/2014 Tirane, Shqiperi Doktor i Shkencave Mjekësore, me Tezën “Ndryshimet Hematologjike në Kirurgjinë Kardio-Vaskulare”, organizuar nga Fakulteti i Shkencave Mjekësore Teknike, Universiteti i Mjekësisë, Tiranë,
Kurs kualifikimi “Onkologjia e Tumoreve Solide - Kanceret e Gjirit dhe Gjinekologjike” organizua Shtator 2010 Salzburg Austri Kurs kualifikimi “Onkologjia e Tumoreve Solide - Kanceret e Gjirit dhe Gjinekologjike” organizuar nga Weill Cornell Medical College, të drejtuar nga Memorial Sloan-Kettering Cancer Center - SHBA
Kurs kualifikimi “Onkologjia Parandaluese e Diagnostikuese dhe Trajtimi i Tumoreve”, Shkurt - Prill 2001 Bari, Itali Kurs kualifikimi “Onkologjia Parandaluese e Diagnostikuese dhe Trajtimi i Tumoreve”, organizuar nga Konsorciumi CARSO (Qëndra Përgatitore për Kërkimet Shkencore Onkologjike), Bari, Itali.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1905 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj