Mjek Gjinekolog

Nr. Referencës
RF151481
Titulli i njoftimit
Mjek Gjinekolog
Përshkrim
Emri:

Elton Peci

Tel:
Celular: 0674032742
E-mail: eltonpeci1977@yahoo.it
Website: http://www.youtube.com/user/rolexzhukov
Specialitetet: Obstetrike-Gjinekologji, Obstetrike, Gjinekologji
Procedurat: Obsteter-Gjinekolog Fertilizim in Vitro Kirurgji Gjinekologjike Endoskopike (Histeroskopi / Laparoskopi) Ekografi ne obstetrike / Gjinekologji Monitorizim shtatzanie dhe lindje (natyrale / me operacion cezarian) Lindje natyrale pa dhimbje (epidurale) Kolposkopi Onkologji gjinekologjike
Vendi i punes: Spitali Hygeia, +355 4 23 90 000,Rruga "Dritan Hoxha" në hyrje të Autostradës Tiranë-Durrës, Tirane
Kualifikime profesionale  
Advanced sonographic techniques for the diagnosis of congenital anomalies & fetal echocardiography 2012 ISUOG, Paris, FRANCE
EFC (RCOG / AAOG) Kursi i Kolposkopisë. 2011 Tiranë (SHQIPËRI) Kongresi i 2të panshqiptar në Obstetrikë – Gjinekologji
In Vitro Fertilisation training; 2010 HS Klinik, Ankara, TURQI
Kursi i azhurnimit profesional dhe perfeksionimit të teknikës në Ekografi. 2009 Sulmona, ITALI U.O di Ostetrica/Ginecologia, Presidio Ospedaliero A.U.S.L Avezzano
Kursi i azhurnimit profesional dhe perfeksionimit të teknikës në Kolposkopi. 2009 Sulmona, ITALI U.O di Ostetrica/Ginecologia, Presidio Ospedaliero A.U.S.L Avezzano
Kursi i azhurnimit profesional dhe perfeksionimit të teknikës në Histeroskopi. 2009 Sulmona, ITALI – U.O di Ostetrica/Ginecologia, Presidio Ospedaliero A.U.S.L Avezzano
Kursi i histeroskopisë 2009 Durrës, (SHQIPËRI) Shoqata shqiptare e endoskopisë gjinekologjike (AGEA)
Diplomuar mjek specialist “Obstetër-Gjinekolog” 2008 Bukuresht (RUMANI) Universiti i Mjeksisë & Farmacisë “Carol Davilla
Kursi i avancuar “Ekografia në Obstetrikë-Gjinekologji” 2007 Bukuresht (RUMANI) “Ian Donald” Inter-University School of Medical Ultrasound
Ekografia në Obstetrikë-Gjinekologji 2007 Bukuresht (RUMANI) Universiti i Mjeksisë & Farmacisë “Carol Davilla”
Diplomuar “Mjek i përgjithshëm” 2002 Tiranë (SHQIPËRI) Fakulteti i Mjeksisë, Universiteti Publik i Tiranës
Student në degën e Mjekësisë së Përgjithshme, 1996-2002 Tiranë (SHQIPËRI) Fakulteti i Mjeksisë, Universiteti Publik i Tiranës.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Don Bosko
Adresa
Dritan Hoxha
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1416 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Don Bosko, Dritan Hoxha) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj