Mjeke Gastrohepatologe

Nr. Referencës
RF103020
Titulli i njoftimit
Mjeke Gastrohepatologe
Përshkrim
Emri:

Rozana Aleksi

Tel: 04234110
Celular: 0674070923
E-mail: rozanaaleksi@yahoo.ca
Website:
Specialitetet: Gastrohepatologji
Procedurat: Ekografi Gastroskopi Kolonoskopi
Vendi i punes: Klinika Endoskopike LaVita, +355 4 23 42 110,Rr. Kongresi i Manastirit, Tirane
Kualifikime profesionale  
Gastrohepatologe 2004 QSUT
Specialist Studimesh Klinike (Clinical Research Associate) 2005 Kriger Research Center, Toronto, Canada
Ekografist i barkut dhe pjeseve te imta (Abdomen and Small parts Sonographer) 2006 Burwin Institute of Diagnostic medical Ultrasound, abdomen, tiroide, gjiri, inde te buta
Ekografist i barkut dhe pjeseve te imta (Abdomen and Small parts Sonographer) 2007 Toronto Medical Education Center, Toronto, Canada abdomen, tiroide, gjiri, inde te buta.
Ekografiste abdominale 2008 RDMS (Regjistri Amerikan i Ekografisteve Diagnosti Abdomen
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Kinostudio
Adresa
Kongresi i Manastirit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1087 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Kinostudio, Kongresi i Manastirit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj