Mjek Gastrohepatolog

Nr. Referencës
RF208359
Titulli i njoftimit
Mjek Gastrohepatolog
Përshkrim
Emri:

Gent Kadiu

Tel:
Celular: 0696013601
E-mail: gentkadiu@gmail.com
Website:
Specialitetet: Gastrohepatologji
Procedurat: Endoskopi e aparatit tretes ( gastroskopi dhe kolonskopi ) diagnostikuse dhe terapeutike. Vizita gastrohepatologjike.
Vendi i punes: SALUS, 04 23 90 500,Rruga Vidhe Gjata 16, M�zez-Kashar, Autostrada TR-DR, Tirane, Tirane
Kualifikime profesionale  
Mjek Specialist Gastrohepatologji dhe endoskopi digjestive 2012 Firenze Itali Trajtimi dhe manexhimi i semundjeve te melcise. Cirroza e melcise. Trajtimi dhe manexhimi i semundjeve inflamatore te aparatit tretes: Koliti Ulceroz dhe Semundja e Crohn. Endoskopi e aparatit trete
Mjeksi Kirurgji e Pergjitheshme 2007 Firenze Itali
Viti i pare Doktorature 2013 Firenze Itali Cirroza
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Kashar
Adresa
Vidhe Gjata
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1228 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Kashar, Vidhe Gjata) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj