Mjek Gastrohepatolog

Nr. Referencës
RF754500
Titulli i njoftimit
Mjek Gastrohepatolog
Përshkrim
Emri:

Arber Veliu

Tel:
Celular: +37744165624
E-mail: drarberi@gmail.com
Website: www.dr.arberveliu.4t.com
Specialitetet: Gastrohepatologji
Procedurat: Konsultant gastroenterolog dhe hepatolog, procedura endoskopike diagnostike dhe terapeutike.
Vendi i punes: Klinika e Gastroenterolgjise ne QKSUK,Prishtine ,Kosove dhe Spitalia Amerikan ne Kosove, Prishtine
Kualifikime profesionale  
Gastroenterolog/Hepatolog/Endoskopist 2002 Tirane Specialist Gastroenterolog/endoskopist ,me ineteres endoskopia diagnostike dhe terapeutike.
Vëndndodhja
Vendi
Kosovo
Qarku
Komuna e Prishtines
Qyteti / Zona
Pristina
Adresa
Prishtine
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1178 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Kosovo, Komuna e Prishtines, Pristina, Prishtine) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj