Mjek Gastrohepatolog

Nr. Referencës
RF130066
Titulli i njoftimit
Mjek Gastrohepatolog
Përshkrim
Emri:

Albana Duni

Tel:
Celular: +355682144554
E-mail: albanaduni@yahoo.com
Specialitetet: Gastrohepatologji
Procedurat: Konsulta gastro-hepatogjike, Gastroskopi, Kolonoskopi
Vendi i punes: Klinika Endoskopike LaVita, +355 4 23 42 110,Rr. Kongresi i Manastirit, Tirane
Kualifikime profesionale  
Master 2008 Departamenti i Semundjeve te Brendshme Kolangiokarcinoma
Doktorature ne proces realizimi 2010 Fakulteti i Infermierise, Tirane Tumoret e traktit biliar.
Post graduate course UEGW 1999 Rome Italy
Post graduate course EAGE 2006 Istanbul, Turkey
Post graduate course EASL 2007 Barcelona, Spain
Journees Francophones de Pathologie Digestive 2008 Paris, France
Summer School 2010 Prague, Czech Rep.
Live Endoscopy Course 2010 Amsterdam, Holland
FIGAMU Endoscopy Training 2011 Pecs, Hungary Gastrointestinal Bleeding
Quality in endoscopy:Colonoscopy and colonic neoplasms 2012 Berlin, Germany
XXV International Workshop on Helicobacter and related bacteria in chronic digestive inflamation and Sept 13-15 ,2012 Ljubljana,Slovenia
Pedagoge Fakulteti Infermieri Universiteti i Tiranes
Botime mjekësore  
Cholangiocarcinoma, imaging and biochemistry data The Turkish Journal of Gastroenterology, Vol.19, Suppl.1, 2008.
Qershor, 2012 Manifestimet klinike dhe biokimike ne kolangiokarcinome. Medicus Vol. XVII (1) ; 168-172 Reviste Shkencore Nderkombetare e Shoqates se Mjekeve Shqiptare te
31 May 2012, Ohrid Biliary Tract Cancers- Imaging And Biochemistry Data IX Macedonian gastroenterology and hepatology congress with international participation, poster pres
Korrik 2010 Udherrefyesit e moshes se trete.(Nen kujdesin e MSH dhe UNFPA) Tirane
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Kinostudio
Adresa
Kongresi i Manastirit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1111 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Kinostudio, Kongresi i Manastirit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj