Mjek Gastrohepatolog

Nr. Referencës
RF515901
Titulli i njoftimit
Mjek Gastrohepatolog
Përshkrim
Emri:

Altin CEKODHIMA

Tel: +355 4 23 42 110
Celular: +355 682085852
E-mail: contact@altincekodhima.com
Website: www.altincekodhima.com
Specialitetet: Gastrohepatologji
Procedurat: Gastroskopi, Kolonoskopi, Sigmoidoskopi, Polipektomi, EUS endosonografi
Vendi i punes: Klinika Endoskopike LaVita, +355 4 23 42 110,Rr. Kongresi i Manastirit, Tirane
Kualifikime profesionale  
Komplikacionet nëEndoskopine Gastro-Intestinale Qershor 2011 Hannover, Gjermani Pjesëmarrës në Simpoziumin Ndërkombëtar "Komplikacionet nëEndoskopine Gastro-Intestinale" e organizuar nga ESGE Shoqata Europiane e Endoskopise Gastrointestinale
Sonografia Endoskopike Maj 2011 Marseje, France Pjesemarres ne workshop live demostrim te EURO-Sonografia Endoskopike e organizuar nga ESGE Shoqata Europiane e Endoskopise Gastrointestinale
EURO-NOTES 2010 Shtator 2010 Romë, Itali Pjesëmarrës në Workshop EURO-NOTES 2010 organizuar nga ESGE (http://www.esge.com/) Shoqata Europiane e Endoskopise Gastrointestinale
Teknikat Internencionuese Endoskopike Gastrointestinale Qershor 2010 Strasbourg France Pjesëmarrës në kurs trajnimi teorik dhe praktik për Teknikat Internencionuese Endoskopike Gastrointestinale, organizuar nga IRCAD (http://www.ircad.fr /)
Echografi Endoskopike Prill 2009 Bruselss, Belgium Pjesemarres ne konferencen e EURO EUS (http://www.euro-eus.com/) Echografi Endoskopike organizuar nga ESGE (http://www.esge.com/)
Gastroenterologji Tetor 2009 London, United Kingdom Pjesemarres ne Javen Europiane te Gastroenterologjise organizuar nga Shoqata Europiane e Gastroenterologjise
Endoskopia LIVE Prill 2009 Berlin, Germany Kurs i endoskopie LIVE, trajnim intensive Echoendoskopie ne Berlin
Endoskopia Terapeutike Dhjetor 2008 Amsterdam Kurs endoskopie LIVE, Trajnim intensiv ne Endoskopite terapeutike
Metoda Endoskopike Terapeutike Dhjetor 2008 Ljubljana Trajnim per metodat terapeutike endoskopike ne Departamentin e Gastroenterologjise me Qendren Spitalore Universitare ne Ljubljana organizuar nga Olympus Slovenia
Gastroenterologji Nëntor 2008 Vienna Austria Java Europiane e Gastroenterologjise organizuar nga Shoqata Europiane e Gastroenterologjise
Gastropatologji Mars-Prill 2008 London UNITED KINGDOM Trajnim per endoskopi ne deparatmentin e Gastropatologjise ne Princess University Hospital of Bromly
Gastroenterologji Tetor 2007 Paris FRANCE Pjesemarres ne Javen Europiane te Gastroenterologjise organizuar nga Shoqata Europiane e Gastroenterologjise.
Metoda ndërhyrëse Endoskopike Mars 2007 Bari ITALY Trajnim metodat nderhyrese endoskopike prane Departamentit te gastroeneterologjise qe Qendren Spitalore"San Paolo" ne in ne baze te projektit INTEREG organizuar nga Ministria e Shendetesise
Mjekesise Interne Shkurt 2006 Salzburg AUSTRIA Pjesemarres ne Seminarin e Mjekesise Interne organizuar nga Spitali Universitar i Kolumbias dhe Fondacioni Amerikan i Austrise
Gastroenterolog 1998-2002 Tiranë Specializant si Gastroenterolog ne departamentin e Gastropatologjise ne Qendren Spitalore Univeritare "Nene Tereza",Tiranë
EUS Endosonografia shtator-dhjetor 2011 Izmir Turqi Trajnim tremujor per EUS endosonografine ne spitalin Universitar Ataturk te Izmirit TURQI
Neoplazite Kolorektale, kolonoskopia Maj 2012 Berlin, Gjermani Kualiteti i endoskopise, Kolonoskopia, Neoplazite e kolonit
EUS-FNA biopsi endosonografi trajnim Dhjetor 2012 Izmir Turqi Trajnim per punksion biopsi FNA me endosonografi i lezioneve te pankreasit dhe limfonodujve te dyshimte.
Endoscopic Retrograde Cholangiopancreatography (ERCP) Janar 2014 Izmir Turkey Kurs trajnimi per Endoscopic retrograde cholangiopancreatography (ERCP) ne Spitalin Universitar ATATURK te Izmirit, Turqi.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Kinostudio
Adresa
Kongresi i Manastirit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1600 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Kinostudio, Kongresi i Manastirit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj