Mjek Endokrinolog

Nr. Referencës
RF529790
Titulli i njoftimit
Mjek Endokrinolog
Përshkrim
Emri:

DASHAMIR GJERGJI

Tel: 042240750
Celular: 0672036611
E-mail: gjergjid2000@yahoo.com
Website:
Specialitetet: Endokrinologji
Procedurat: EKO TIROIDE&ABDOMINALE
Vendi i punes: Spitali AMAVITA,
+355 4 2375406,Rruga Budi, 75/3 -1000 Tirane, Tirane
Kualifikime profesionale  
PHD 2009-vazhdim QSUT-TIRANE ROLI I FNA NE DIAGNOSTIKIMIN
E KANCERIT TE TIROIDES NE VENDIN TONE
MASTER-ENDOKRINOLOGJI 2003 STAMBOLL-TURQI TRAJTIMI ALTERNATIV I AKROMEGALISE.
MASTER
EKONOMI-ADMINISTRIM
PUBLIK
2007-2009 UT-FAKULTETI
EKONOMISE
VLERSIME KRAHASUESE TE
SISTEMEVE TE NDRYESHME MENAXHERIALE SHENDETSORE.
TRAINIM NE EKOGRAFI 2005 ROME-ITALI EKOGRAFIA E TIROIDES
KURS EKOGRAFIE 2008 QSUT-TIRANE EKO REGJIONI I QAFES
DHE ABDOMINALE
POSTGRADUATE
CLINICAL COURSE
2008 LA VALETA -MALTE SINOPSIS MBI TERAPINE ENDOKRINE.
SUMMER SCHOOL
in ENDOCRINOLOGY
2009 ESTONI CURRENT DIAGNOSTIC
AND TREATMENT IN ENDOCRINOLOGY
EASD CONGRESS 2006 DANIMARKE EUROPEAN ASSOCIATION
DIABETES STUDY 42 CONGRRESS.
WORLD DIABETES
CONGRESS
2009 MONTREAL
-CANADA
WORLD DIABETES CONGRESS
EASD CONGRESS 2009 VIENE AUSTRI 45 EUROPEAN DIABETES STUDY
EUROPEAN ENDOCRINE
CONGRESS
2008 BERLIN-GERMANY KONGRESI VJETOR EVROPIAN I
ENDOKRINOLOGJISE
EASD CONGRESS 2010 STOKHOLM-SUEDI KONGRESI 46 VJETOR EVROPIAN I DIABETIT
WORLD THYROID CONGRESS 2010 PARIS-FRANCE KONGRESI I 14 BOTEROR I TIROIDES
UPDATE IN ENDOCRINOLOGY 2004 ROME-ITALI TAKIMI i perbashket AMERICAN ASSOCIATION
of CLINICAL ENDOCRINOLGIST&ASSOSACIONE
MEDICI ENDOCRINOLOGI ITALIA per
zhvillimet me te fundit diagnostike dhe terapeutike ne endocrinologji.
SLEEP BREATHING
APNEA CONFERENCE
2011 PRAGE-CEKI SLEEP BREATHING APNEA IN OBESITY
EASD CONGRESS 2011 LISBON
-PORTUGALI
47 EUROPEAN DIABESTES STUDY CONGRESS.
TRAINIM -MJEKESI NUKLEARE 2005 ATHINE-GREQI TRAINIM NE SHINTIGRAFINE E TRIOIDES
WORLD DIABETES CONGRESS
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Qyteti Studenti
Adresa
Budi
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2342 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Qyteti Studenti, Budi) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj