Mjeke dermatologe

Nr. Referencës
RF138631
Titulli i njoftimit
Mjeke dermatologe
Përshkrim
Emri:

Irena Savo Jorgaqi

Tel: 042280221
Celular: 0683317046
E-mail: isavo@spitaliamerikan.com
Website: www.klinikavivia.com
Specialitetet: Dermatologji
Procedurat: Dermatologji klinike dhe estetike.
Aplikuese e lazerave, si Nd Yag,
Diode, Fraxel, Thermage
(monopolar radiofrequency) ne
indikacionet: rinim i lekures, trajtim i
cikatriceve post-akne, trajtimi i hiperpigm
entimeve (njollat kafe, melasma),
teleangiektazive dhe angioma stellata etj
/ aplikuese e Botox, Fillers, Mesotherapy,
PRP, peeling kimik/ ekzaminim me Dermatoskop.
Vendi i punes: Klinika Dermo-estetike Vivia, Bulevardi
"Deshmoret e Kombit", Kullat binjake, kati 0, Tirane
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Deshmoret e Kombit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1111 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Deshmoret e Kombit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj