Mjek dermatolog

Nr. Referencës
RF187218
Titulli i njoftimit
Mjek dermatolog
Përshkrim
Emri:

Artan Osmenllari

Celular: 0694834388
E-mail: tanidoktori@hotmail.com
Website:
Specialitetet: Dermatologji
Procedurat: Diagnostikimi dhe trajtimi i patologjive te lekures. Krioterapi,
dermatoskopi, elekrokoter, percaktimki i lloit te lekures.
Trajtimet dermo-estetike: 1-Mbjellje flokes 2-Trajtimet me
Erbium Nd-YAG lazer 3-Injeksione dhe trajtime me
botox 4-Piling (te gjitha llojet) 5-Dermoabrazion
6-Mbushjet e perkohshme dhe te perhershme te
rrudhave 7-Trajtim me rroler i: cikatricieve, strijave,
melazmes etj 8-Lipoliz (konturimi barkut, gushes,
kembeve etj) Si dhe shume trajtim te tjera mikrokurgjikale...
Vendi i punes: Spitali Amerikan 1, +355 0 42 35 75 35,Pranë Spitalit Ushtarak - Laprakë, Tirane
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Laprake
Adresa
Laprake
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 865 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Laprake, Laprake) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj