Mjek dermatolog

Nr. Referencës
RF210061
Titulli i njoftimit
Mjek dermatolog
Përshkrim
Emri:

Mikel Nakuci

Tel: 6301536
Celular: 0682255298
E-mail: dermatologist@nakuci.eu
Website: www.nakuci.eu
Specialitetet: Dermatologji
Procedurat: Dermatologji klinike dhe
kozmetike. Botox, Fillers,
microdermoabrazion,
mesoterapi, hydrofacial,
Trichograme,
Provat alergjike te lekures,
Mjekime me lazer:
depilim, vraga,
rrudha, striae,
kapilaret, rinovim.
Vendi i punes: Instituti i Studimeve Dermatologjike,
+355 48860239,
Bulevardi Gjergj Fishta,
1/1 -1000, Tirane
Kualifikime profesionale  
Doktor i shkencave
mjekesore i
Universitetit te Janines
Janar 2004
Jannine. Greqi
 
Kerkim mbi aftesine e 
lekures mbi neurtralizimin 
alkalin dhe pH e saj.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Blloku Vasil Shanto
Adresa
Gjergj Fishta
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1286 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Blloku Vasil Shanto, Gjergj Fishta) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj