A eshte kjo nje faqe dinamike ku konsumatori (Njoftuesi) mund te postoje vete nje njoftim?

22.06.2014
Pyetja: A  eshte kjo nje faqe dinamike ku konsumatori (Njoftuesi) mund te postoje vete nje njoftim?

Pergjigja:  Po kjo eshte nje faqe krejtsisht dinamike dhe cdo kush mund te  vendose ose largoje nje njoftim te vendosur ne te.

Njoftime për të krahasuar

    Nuk ka njoftime për të krahasuar
    Identifikohu
    Emri juaj
    Fjalekalimi
    Humbët fjalëkalimin? Kujtoj