Me nje pervoje te gjate ne fushen e ndertimit ofroj shtrime dyshemeje

Nr. Referencës
RF126949
Titulli i njoftimit
Me nje pervoje te gjate ne fushen e ndertimit ofroj shtrime dyshemeje
Përshkrim
Me nje pervoje te gjate ne fushen e ndertimit  ,brenda dhe jashte vendit ofroj shtrime dyshemeje me nje cilesi apsolute.
Dysheme per lokale, Vila ,Shtepi private si dhe pallate.
Shtrime shkallesh, ambiente te jashteme dhe te brendeshme ,me pllaka qeramike ,porcelani , si dhe betoni.
Per te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit apo ne adresen e emailit .
Ju lutemi kerkojme njerez /partner serioze. Ju falenderojme

Cel: +355682341856
Cel: +355674905262 viber
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2386 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj