Ofrohen kurse profesionale ne PARUKERI -ESTETIKE

Nr. Referencës
RF173122
Titulli i njoftimit
Ofrohen kurse profesionale ne PARUKERI -ESTETIKE
Përshkrim
Ofrohen kurse profesionale ne PARUKERI -ESTETIKE - THONJ Parukeri - Estetike thonj- 6 MUAJ Parukeri - Estetike thonj- 9 MUAJ Gjysma e pageses behet dite qe rregjistrohesh dhe gjysma tjeter me 4 keste. Ne fund paiseni me certifikate te njohur nga Minsitria e Punes dhe Ceshtjeve Sociale. Mundesi punesimi + paisjet per kurset ofrohen nga ne. NXITONI -KOHA E LIMITUAR APLIKIMET PER RRGJISRIM MBYLLEN ME DATE 30 NENTOR! GRUPET E VOGLA ! Na kontaktoni ne nr 069 27 89 689/069 40 50 791
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1871 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj