Gomisteri Goma te Reja dhe te Perdorura

Nr. Referencës
RF190998
Titulli i njoftimit
Gomisteri Goma te Reja dhe te Perdorura
Përshkrim
Gomisteri  Erion Lici
Ofrojme sherbime gomisti Me Goma te reja dhe te perdoruar  te nje cilesie shume te mire 
Cel: +355 (0)68 31 40 712

Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Rruga Kozma Nasko
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 6106 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga Kozma Nasko) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj