AEC Group

Nr. Referencës
RF167149
Titulli i njoftimit
AEC Group
Përshkrim
AEC-group është një ‘grup pune’ i themeluar në 2005. Ku operon sherbime në fusha të ndryshme te inxhinierisë si: elektrike, elektronike, telekomunikacion, mekanike.
Aktivitetet  përfshijnë, implementimin si dhe menaxhimin dhe mirëmbajtjen e sistemeve të veprave me karakter që varion nga qendrat tregtare te godinat e banimit, hotelet, ndërtesat industriale, etj.

Misioni ynë kryesor që nga krijimi ka qenë vënia në kontakt e ambientit shqiptar me teknologji dhe infrastrukturë të niveleve sa më të larta.

Stafi ynë mjaft i përkushtuar përbën një aset mjaft të rëndësishëm për grupin. Stafi ynë inxhinierik punon në menyre efektive me klientët për të kuptuar nevojat e tyre teknologjike dhe për të dhënë zgjidhje efiçente.

Ekipet tanë dinamik disa vjecar që marrin pjesë ne zgjidhje kreative, inteligjente dhe profesionale në interpretimin e projekteve të përmasava të ndryshme.
Asnjë projekt nuk është shumë i vogël ose shumë i madh. Të gjitha projektet trajtohen nga ne me profesionalizëm duke ofruar zgjidhje të plota implementimi në fushën e inxhinierisë elektrike, elektronike, telekomunikacion, mekanike.
AEC-group perbehet nga disa sektore. Sektori Elektrik, Sektori Elektronik, Sektori Mekanik.
Bazuar në filozofinë tonë ekipi ynë dinamik ofron një partner të besueshëm dhe specialistë të trajnuar për sisteme dhe instalime bashkëkohore.

posta elektronike aec_info@ymail.com
celular 0355 (0) 697272777
CV (Biografia)

. Ekspertiza jonë ofron një gamë shumë të gjerë shërbimesh si:
Sektori Elektrik
 • Kabina elektrike
 • Tokëzim dhe sisteme mbrojtëse
 • Infrastrukturë për shërbimet elektrike
 • Panele elektrike
 • Infrastrukturë komunikimi data/telefoní
 • Sisteme ndriçimi
 • Sistem i mbrojtjes nga shkarkimet atmosferike
 • Furnizim i sistemeve HVAC (Heating Ventilation & Air Conditioning)
 • Përputhje e projektit me rregullat dhe standartet
 • Vizatimet As-built
 • Testim dhe komisionim të sistemeve
 
Sektori Elektronik
 • Sisteme sinjalizim zjarri
 • Sisteme video monitorimi CCTV (Closed Circuit TeleVision)
 • Sisteme evakuimi me zë
 • Sisteme për hyrje të kontrolluar
 • Sisteme menaxhimi të ndërtesës - BMS (Building Management System)
 • Home Automation
 • Sisteme detektimi lagështie
 • Sisteme për mbrojtjen perimetrale
 • Sisteme televizive
 • Përputhje e projektit me rregullat dhe standartet
 • Vizatimet As-built
 
Sektori Mekanik
 • Konstruksione mekanike
 • Panele sanduic
 • Sisteme aspirimi
 • Sisteme kondicionimi
 • Sisteme kaldaj
 • Sisteme zjarfikese sprinklera-hidrant
 • Sisteme hidraulike
 • Sisteme kanalizimesh
 • Përputhje e projektit me rregullat dhe standartet
 • Vizatimet As-built
 
 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
rruga e elbasanit
Kodi postar
1010
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2766 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, rruga e elbasanit, 1010) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj