Tirana International Hotel & Conference Centre Njoftim Per Vend Pune

Nr. Referencës
RF136755
Titulli i njoftimit
Tirana International Hotel & Conference Centre Njoftim Per Vend Pune
Përshkrim

Tirana International Hotel & Conference Centre

Njoftim Per Vend Pune

Kamarier/e Bari dhe Restoranti

Kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere:

- Të kenë të paktën 3 vjet experience ne Bar/Restorante prestigjoze. 
- - Të njohin shumë mirë gjuhën angleze dhe italiane.
- Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese.
- Të kenë prezencë të mirë. 
- Mosha deri ne 40 vjec.

Per aplikime kontaktoni
Scanderbeg Square, 8, Tirana, Albania
Tel. +355 4 223 41 85
Fax. +355 4 223 25 21
executive@hoteltirana.com.al

Vëndndodhja
Adresa
Tirana
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
21 Dhjetori
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1255 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Tirana, Albania, Qarku i Tiranes, 21 Dhjetori) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj