Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik

Nr. Referencës
RF183772
Titulli i njoftimit
Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik
Përshkrim
Operator SH.PK operatorët perzgjidhni (edhe përvoja e parë) për aktivitetet e drejtuar për nga jashtë call center.
A është e nevojshme në mes të moshave 18 dhe 55 vjeç, Gatishmëria për të punuar në ndërrime me kohë të pjesshme ose me kohë të plotë, zotërim i gjuhës italiane, aftësi të mira komunikimi dhe aftësitë kompjuterike.
Aktiviteti është shitja e shërbimeve telefonike për familjet në emërimet.
Ajo ofron kontratë, trajnim, mentorim, paketë tërheqëse shpërblimi (fikse + komisionet + bonuse).
 
Vendi i punës: Rr. dhe "Dibres", Kompleksi "Halili", Kati i II, Tirane.
Dergoni CV me email: jobs@livecontactsrl.it
Kontakt telefon: 0674052862
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3482 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj