Operator call center

Nr. Referencës
RF197155
Titulli i njoftimit
Operator call center
Përshkrim
Kerkojme 50 operatore per fushaten TELECOM ITALIA appuntamenti dhe teleselling. Aplikantet duhet te ken minimumi 3 muaj eksperience pune.
Pagat jane shume te kenaqshme dhe turne fleksibel.
Punesojme edhe TEAM LEADER me grupin e tij.

Ju mirepresim!!!

tel: 0692643987
email: tripulsecv@gmail.com
FB: TriPulse Shpk
 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
rruga muhamet gjollesha pall 69 kati 2
Kodi postar
01018
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1654 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, rruga muhamet gjollesha pall 69 kati 2, 01018) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj