“Big Market” Kërkon të punesojë Shitese Super marketi ne Qytetin e Elbasanit

Nr. Referencës
RF592467
Titulli i njoftimit
“Big Market” Kërkon të punesojë Shitese Super marketi ne Qytetin e Elbasanit
Përshkrim
Kompania “Big Market” Kërkon të punesojë Shitese Super marketi ne Qytetin e  Elbasanit

Ofrojme:
Kontratë pune te Rregullt
Sigurime shoqerore dhe shëndetësore
Pagesë konkuruese
Bonuse në varësi të performances
Kushte te mira pune
Rritje e përfitimeve sipas vjetërsisë në punë
 
 
Kerkojme:
Të kete experience mbi 1-2 vite pune ne kete profil
Të jete ne moshen 25 – 40 vjec.
Të ketë përfunduar arsimin e larta
Të jetë i gatshëm të punojë me kohë të plotë.
Të ketë aftësi të mira organizative

Kontaktoni ne formen kontaktuese :
Shko > NjoftuesiKontakto.

Ose dergo cv ne : email big.albgroup@gmail.com
Vëndndodhja
Adresa
Rruga 11 Nentori, Elbasan ,Albania
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4088 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga 11 Nentori, Elbasan ,Albania) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj