Kerkohet punonjese shtepie,larje,hekurosje,pune tre here ne jave

Nr. Referencës
RF130681
Titulli i njoftimit
Kerkohet punonjese shtepie,larje,hekurosje,pune tre here ne jave
Përshkrim
Kerkohet  punonjese shtepie,larje,hekurosje,pune tre here ne jave,mosha 30-45 vjece, paga e kenaqshme 
Garantojme dhe transportin .
Adresa Lagjia "Ali Demi"
Kontakto: 0665992466
Vëndndodhja
Adresa
Ali Demi
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1698 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Ali Demi) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj