Kopeshti dhe Cerdheja Amla shpall te lire vendin e punes si edukatore

Nr. Referencës
RF473060
Titulli i njoftimit
Kopeshti dhe Cerdheja Amla shpall te lire vendin e punes si edukatore
Përshkrim
Kopeshti dhe Cerdheja Amla shpall te lire vendin e punes si edukatore.
Kushtet qe duhet te plotesohen jane si me poshte vijon:
Te kete mbaruar studimet e larta per cikel te ulet.
Te jete person me integritet te larte moral dhe profesional pasi do te punoj me femije.
Kerkohen aftesi te mira komunikuese,
te dalloj aspekti i durimit dhe embelsise ne komportimin me femijet.
Te kete aftesi te mira organizative ne punen e perditshme me femijet.

Te interesuarat te kontaktojne ne nr: 0699125132
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1459 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj