Jepet me qera magazine Industrilale me siperfaqe 4000 m2

Nr. Referencës
RF114719
Titulli i njoftimit
Jepet me qera magazine Industrilale me siperfaqe 4000 m2
Përshkrim
Jepet me qera magazine Industrilale  me siperfaqe 4000 m2 ne total , Siperfaqe e ndertuar eshte 756 m2 ,
Lartesia e objektit 8 m ne total , Lartesi e shfrytezueshme 6 m , Zyrat me nje siperfaqe prej 100 m2 , Ekspozite me nje siperfaqe prej 60 m2 ,
Ambjent sherbimi & tualete brenda per magazine 40 m2 , Depozite dhe pistolete karburanti 4000 litra kapacitet ,
Vendroje ne hyrje te truallit kabine elektrike , Porta hyrese me gjeresi 12 m , Pus uji dhe sistemi shperndarjes se ujit sanitar dhe vadites ,
Sistem Alarmi , Sistem kamera vezhgimi , Rrjeti kompjuterik,telefonik , Antene interneti , Pirun OM D25 3.5 ton
ne dispozicion per tu perdorur nga qeramarresi , Traleri me ngarkese futet brenda ne magazine dhe qarkullon lirshem ne objekt .
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2037 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj