Tirane, ofroj vend pune per Elektronike

Nr. Referencës
RF120826
Titulli i njoftimit
Tirane, ofroj vend pune per Elektronike
Përshkrim
Ofroj vend pune (full time) per Elektronike. Deshirohet qe personi te kete mbaruar studimet per Elektronike, te kete njohuri te mira te Anglishtes dhe te zoteroje njerin nga programet e simulimit (Altium, PSPICE, MultiSim etj) si dhe te zoteroje CadSoft EAGLE PCB. Na kontaktoni ne cdo moment ne Cel: 0696241898

Ps: Preferohen mosha te reja, studente qe kane mbaruar masterin ose jane ne fund te tij dhe te kene studiuar mundesisht per Elektronike.

Cel. : 0696241898

Tel. : 0696241898
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2956 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj