Tirane, ofroj vend pune

Nr. Referencës
RF194308
Titulli i njoftimit
Tirane, ofroj vend pune
Përshkrim
"Internacional Company (Amerikane),kerkon bashkpuntorë ne shqiperi qe te pakten te ken kto kritere :

* Minimumi arsimi i mesem (i larti perben avantazh)
* Te jete i komunikueshem dhe i qarte ne ide
* Te jete i afte me punen ne grup (jo per call center)

Te interesuarit te kontaktojne ne
:

Tel. : 0696674074

Vetem ne oren 9:00-13:00

Ose me e-mail kapriledjon@yahoo.com
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2793 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj