Sarande Ofroj Pune Kamarier ne BougainvilleBay Resort

Nr. Referencës
RF993085
Titulli i njoftimit
Sarande Ofroj Pune Kamarier ne BougainvilleBay Resort
Përshkrim
Pershkrimi i punes: 

Pergjegjes per nje sherbim efikas dhe miqesor te ushqimit apo te pijeve tek klientet.

Detyrat dhe Pergjegjesite:

• Performon detyrat e perditeshme te sherbimit te ushqimit apo pijeve ne standartin e kerkuar.
• Njohuri mbi prezantimin e ushqimit dhe veres
• Ruan standartet e hotelit dhe miresjellje ne sherbim. 
• Aftesi per te mbledhur, zbritur, shumezuar dhe pjestuar. Aftesi per te praktikuar veprimet e larte permendura ne Leke apo Euro.
• Performon detyra te perditeshme te pergjithshme.
• Monitoron dhe mbikqyre klientit per te siguruar nje kenaqesi te plote per ushqimin dhe sherbimin. Pergjigjet menjehere dhe me miresjellje per cdo kerkese.
• Pergatit faturen, merr pagesen, pranon pagesa me karte krediti apo ben ndryshime nen supervizimin e manaxherit te restorantit.

Kerkesat e punes dhe aftesite:

• Dy ose me shume vite eksperience. Preferohet ne hotel apo restorant me 4 ose 5 yje.
• Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze.
• Njohuri mbi kodin e veshjes se hotelit.

Te interesuarit te dergojne cv e tyre ne: marketing@bougainvillebay.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Sarandë
Adresa
Sarande
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1758 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Sarande) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj