Per te gjithe ata / ato qe jane te interesuar per nje profesion dhe mundesi punesimi

Nr. Referencës
RF131106
Titulli i njoftimit
Per te gjithe ata / ato qe jane te interesuar per nje profesion dhe mundesi punesimi
Përshkrim

Njoftim!!! Per te gjithe ata / ato qe jane te interesuar per nje profesion dhe mundesi punesimi... nxitoni!!!
Mundesia qe ju japim te gjithe studenteve tane jane: punesim i garantuar 100 % 
Trainim ne Londer...
Asistenc ne marrjen e vizave perkatese (Angleze dhe Amerikane )
Trainim intensiv per intervisten e punesimit.
Kurset dhe trainimet professional jane :
PARUKERI 
ESTETIK 
MASAZHE 
TEKNIKE THONJSH, 
INSTRUKTOR PALESTRE 
RECEPSIONISTE. 
Kriteri baze i pranimit per mundesine e punesimit ne kroçera super luksoze, Anglishtja deri ne 60 %. Gjuhet e tjera plotesuse.
Mosha nga 19 deri ne 40 meshkuj dhe femra.

Kurset per fillestar variojne nga 3...6...9...12 mujore.
Trainimet per ata / ato qe jane ne keto profesione nuk zgjasin me shume se nje muaj dhe direkt marin pjes ne intervisten e punesimit... 
Intervista jepet me perfaqesus te kompanise qe ju puneson dhe brenda 10 diteve paiseni me kontrat punesimi dhe 2 vizat perkatese...

ÇERTIFIKATAT TONA NJIHEN BRENDA DHE JASHTE... PER ME TEPER SIGURI JU MUND TE NDIQNI FAQEN TONE NE FCB ...NEW BELLO BELLISSIMA UNISEX... INSTA NEWBELLOBELLISSIMA.... ATY KENI DHE MBI 50 STUDENTE QE JANE TRAINUAR DHE PUNESUAR NGA NE.. I KENI ME FOTO , ME EMER MBIEMER DHE PASAPORTAT ME VIZAT PERKATESE. 
PER ME SHUME INFORMACION ... DREJTOHUNI NE QENDREN TONE.
ADRESA RRUGA MYSLYM SHYRI HYRJA TREGUT CAM. 0692478755
ÇDO GJE ESHTE TRASPARENTE.
NUK PRANOHEN NJEREZIT QE KANE REKORDE NE POLICI... OSE TE SHKUAR TE NGJASHME...
APLIKIMET NUK BEHEN ONLINE POR DIREKT NE AKADEMINE TONE. 
ME NE ENDRAT TUAJA BEHEN REALITET.

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Ali Demi
Adresa
Qender
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1903 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, Qender) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj