Korra-E Security ofron vende pune ne Tirane, Shkoder dhe Lezhe.

Nr. Referencës
RF825001
Titulli i njoftimit
Korra-E Security ofron vende pune ne Tirane, Shkoder dhe Lezhe.
Përshkrim

"Korra-E" Security ofron vende pune ne Tirane, dhe Elbasan.

- Punonjes Sherbimi : Roje Objekti/Grup I Gatshem

- Operator

Mosha 25-55 vjec.

Punonjesit e sherbimit duhet te jene te pajisur me license dhe patente makine/motorri.

Preferohet te jene me eksperience pune deri ne nje vit si dhe te jene te pergjegjshem mbi specifikat qe paraqet secili.

Nr. Kontakti: +355674044471

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2364 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj