Kerkojm mjeshtra ndertimi

Nr. Referencës
RF155383
Titulli i njoftimit
Kerkojm mjeshtra ndertimi
Përshkrim
Kerkojm mjeshtra ndertimi per mure guri dhe  tulle me eksperienc pune personat e intetesuar te kontaktojn me

nr.tel Viber.watsap +38268157849 // +355672898223
Vëndndodhja
Vendi
Montenegro
Qarku
Podgorica
Qyteti / Zona
Podgorica
Adresa
Podgrice
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 598 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Montenegro, Podgorica, Podgorica, Podgrice) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj