Kerkoj punonjes te kualifikur per ndertime

Nr. Referencës
RF954349
Titulli i njoftimit
Kerkoj punonjes te kualifikur per ndertime
Përshkrim
Kerkoj punonjes te kualifikur dhe jo te kualifikuar per sisteme kapote dhe veshje gipsi, Mjeshtra per gdhendje guri edhe shume profesione te tjera me paga te kenaqshme, ofroj gjithashtu edhe fjetjen gjithashtu .
Punesimi ndodhet ne zonen bregdetatre te jugut  (Dhermi ,Vuno,Himare,Kondraq,Porto Palermo,Borsh,Lukove ).
Per persona te interesuar kontakto: 068 20 57720 Gezimi
Vëndndodhja
Adresa
Adresa
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 624 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Adresa) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj