Kerkoj punonjes sekretare per subjektin tim

Nr. Referencës
RF162532
Titulli i njoftimit
Kerkoj punonjes sekretare per subjektin tim
Përshkrim
Kompania GRAND KOMPANI Kerkoj punonjes sekretare me kohe te plote.
Kerkohet sigurisht te njohe gjuhen GREKE (te shkruaje dhe te flase).
Pagese te kenaqeshme dhe me siguracione te plota.

Nr Kontakti : 0683356005 

Te interesuarit te dergojne CV ne grand_company_albania@yahoo.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Lagjia Clirimi
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 6
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 755 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Lagjia Clirimi ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj