I Media Group, Ofrojme vend pune konsulent telefonik

Nr. Referencës
RF205289
Titulli i njoftimit
I Media Group, Ofrojme vend pune konsulent telefonik
Përshkrim
I Media Group Ofrojme vend pune konsulent telefonik ne gjuhen italiane per Forex Imedia, nje kompani qe operon ne tregun shqiptar prej nje viti dhe ka arritur nje sukses te madh ne objektivat e veta duke u rritur tej mase dhe duke u bere lider ne tregun e investimeve online ne Shqiperi. Ne operojme ne fushen financiare dhe jemi me te miret ne treg. Ne kerkojme njerez ambicioze per te fituar sa me shume,rrogen tende e vendos ti! Profili I punes:konsulent telefonik ne gjuhen italiane per Forex Kerkesat: Njohja e italishtes me nivel mbi mesatar, Eksperience pune ne call center kryesisht ne shitje Eksperienca ne fushen e investimeve online eshte nje avantazh Deshire dhe ambicje per te fituar sa me shume Ofrojme: Ambient komod pune dhe shume miqesor Mundesi per rritje Trajnime te vazhdueshme Nje rroge te standarteve europiane (limitin e rroges e vendos ti) Bonuse te vazhdueshme ditore,javore dhe mujore. Per tu bere pjese e suksesit tone mjafton te dergosh nje cv te adresa jone e-mailit: hr@i-media.al Vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste. I-MEDIA GROUP Rruga "Shyqyri Brari",3 Kullat "RELI",kulla 1,Kati +1, prane kopshtit botanik,Tirane,Albania

e-mail:hr@i-media.al

nr tel:0699424170
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1728 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj