Ferrari Hotel ofron vend pune Kuzhinier/e

Nr. Referencës
RF993933
Titulli i njoftimit
Ferrari Hotel ofron vend pune Kuzhinier/e
Përshkrim
Hotel Ferari ne Rr. Don Bosko kerkon te punesoj kuzhiniere femer me orare te plote :

Kriteret:

-te jete e kualifikuar dhe me pervoje
-te njohe kuzhinen Tradicionale, Italjane,dhe Picerine
-te jete e komunikueshme !

Te interesuarit te kontaktojne ne Nr e kontaktit
Kontakto:
Tel. : +355 (0) 42356402
Cel. : 069 25 75 172
Vëndndodhja
Adresa
Hotel Ferrari
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2105 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Hotel Ferrari) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj