Dragoi 2015 Security Kerkon Punonjes

Nr. Referencës
RF190235
Titulli i njoftimit
Dragoi 2015 Security Kerkon Punonjes
Përshkrim

Dragoi 2015 Security Kerkon te punesoje Punonjes Sherbimi per kryerjen e sherbimit ne ruajtjen dhe sigurimin e objekteve.

Kontakto 0676037317

Detyrat Kryesore

Sigurimi i objekteve publike dhe private ne pronesi ose perdorim te personave fizike e juridike

Te jete deri ne 35 vjec

Te kete arsim te mesem.

Te kete eksperinece ushtarake

Te jete i certifikuar nga Drejtoria Vendore e Policise

Te permbushe kriteret fizike per punonjes sherbimi

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Qender
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Votimi total: 8
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2767 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Qender) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj